Як стати ІТ фахівцем: Мінцифри запускає новий освітній проєкт Новини технологій Техно

Часто люди прагнуть потрапити до IT тільки заради високої зарплати і можливості переїхати на роботу за контрактом до іншої країни. Висока зарплата та інші “плюшки” за відсутності мотивації розвиватися саме в цій сфері не врятує від вигорання. Універсальних рецептів того, як потрапити до IT, – немає.

І це дійсно так, якщо не прочитаєш цю статтю і не дізнаєшся — що необхідно зробити для старту в ІТ. Покрокова інструкція початківця та чек-лист скілів, щоб підкорити серце HR-a. Щоб студент працевлаштувався, з ним працює HR-менеджер.

Хто такий FullStack-розробник та чим він займається

Найчастіше на інтерв’ю оцінюється не знання кандидата, а його мислення. Знання в IT швидко застарівають, а швидкість мислення допомагає встигати за змінами. Щоб отримати роботу в IT-компанії, важливо практикуватися при першій-ліпшій можливості.

Без цього сьогодні в програмуванні просто не прожити. Нині величезний вибір різних курсів із програмування. З одного боку, це чудово, адже можна здобути зажадану професію. З іншого – дуже багато хто у своїй рекламі розповідає, що ви зможете «всього за кілька місяців вивчити мови програмування, класно кодити й зароблятимете $3 тис.». Але насправді, щоб опанувати потрібні технічні знання на курсах, потрібно витратити від шести місяців. Самоосвіта – варіант, який можна використовувати як самостійно, так і в якості доповнення до інших методів, адже в інтернеті багато книг, сайтів та додатків, які допомагають початківцям вивчати різноманітні технології і мови програмування.

Мрієш стати IT-вцем? Розповідаємо, з чого почати

Він знаходить актуальні вакансії, допомагає підготуватися до співбесіди, прокачати резюме та дає зворотний зв’язок, над чим ще варто попрацювати. Хочете почати кар’єру в IT, але вам не подобається кодувати? UX та UI – це два різні елементи єдиного споживчого досвіду. UX належить до досвіду користувача, який фокусується на тому, як все працює і як люди взаємодіють з продуктом. Інтерфейс користувача фокусується на зовнішньому вигляді та макеті. У той час як кожна частина розробки (інтерфейсна та серверна) включає вивчення значного обсягу інформації, розробник повного стека може комфортно працювати як з базою даних, так і з браузером.

як стати it фахівцем

Якщо людина тільки починає свій шлях в даній сфері, то потрібно вивчати Бази Даних, Ручне Тестування та Web UI технології. Коли вже є технічне підґрунтя, то варто поглибити знання в Java, .Net, C++. Людям, які працюють системним адміністратором, менеджером, аналітиком не завадить вивчення напрямку DevOps, проектного менеджменту, бізнес аналітики. Програма передбачає викладання deveducation відгуки навчальних дисциплін спеціалістами у сфері маркетингу та його інформаційно-аналітичного забезпечення, що суттєво поглиблює фахові компетентності майбутніх випускників. Надсилайте свої резюме і портфоліо навіть до тих компаній, де не відкриті вакансії, і до компанії своєї мрії. Ваше резюме залишиться в базі, і коли там почнеться набір співробітників, можуть запросити саме вас.

Заявку на новежиття айтішникадоставленодо штабу SOURCE iT

Найкращий та найшвидший спосіб опанувати технологію — це ІТ-курси. Саме на курсах програми постійно оновлюються, а викладають практикуючі спеціалісти, які можуть поділитися досвідом. Ти точно повинен володіти інструментарієм твого напрямку, а найголовніше — мовою програмування, тулзами, знати теорію та практикувати навички.

як стати it фахівцем

Frontend-розробка, з іншого боку, набагато більше фокусується на створенні красивого і привабливого інтерфейсу користувача. Якщо вам подобається програмування, а також дизайн та робота з клієнтами, посада frontend-інженера – ідеальна для вас. Окрім власне мови програмування і англійської мови, програмісту також потрібно володіти ще й іншими знаннями. Що саме це за знання – залежить від напряму, обраного вами.

Хто такий FrontEnd-розробник та чим він займається

Ці розробники створюють сайти, мобільні застосунки, утиліти, сервери або мікроконтролери. Таких фахівців небагато, адже вони потрібні не кожній компанії, але це не робить їх менш зажаданими. Попит на них з кожним роком зростає, як і їхня зарплата. Інженер DevOps керує операціями з розробки програмного забезпечення.

  • Потрібен рівень володіння мовою як мінімум на рівні Intermediate.
  • Матеріали з позначками «Новини компаній», «Анонси», «Акції», «Блоги» та PR публікуються на правах реклами.
  • Завдяки зануренню у віртуальну реальність студент розширює свій кругозір, може здобувати знання в будь-якій точці світу, а ще міжнародний досвід – спілкуючись з іншими студентами.
  • Якщо у вас немає досвіду, на інтерв’ю говоріть про те, що вже вмієте, над чим працюєте, що плануєте вивчити.
  • Заповніть свої профайли в соціальних мережах, наприклад, в LinkedIn.

Якщо ваш звіт про помилки (баг-репорт) складено правильно, то шанси на швидке виправлення цих багів – вищі. Таким чином, виправлення помилки залежить від того, наскільки якісно ви про неї повідомите. Складання звітів про помилки – не що інше, як навичка, і зараз ми розглянемо, як її сформувати.

Відповідаємо на популярні питання з front-end розробки, які цікавлять початківців

Оцініть, на який рівень оплати ви можете претендувати, враховуючи свої знання і навички – вивчіть відкриті джерела, вакансії і резюме. Наша компанія DNA325 один з лідерів на ринку IT рекрутингу. Ми допомагаємо світовим компаніям знайти на території України кращих фахівців різних напрямів – розробники, маркетинг, рекрутинг, дизайн і т.д. IT-галузь в Україні майже не була порушена карантином під час пандемії COVID-19.

Як стати ІТ-фахівцем

Ідеально – якщо людина обере заклад із дуальною системою освіти. Також можна одразу вступити на певні курси в спеціальних закладах вищої освіти й розширити свою спеціалізацію й, наприклад, здобути, фах електрогазозварювання. Після закінчення навчання молодий швейцарець, який хотів бути зварювальником (підставте своє), може знайти собі роботу за спеціалізацією. Програмісти не лише працюють, вони відпочивають при написанні коду.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *